.Geleceğe
 İz
 bırak

Biz Kimiz?

Ceronimo Holding yolculuğuna, cep telefonu ekranı üretimi ile başlamış ve kurucu ortaklarından olan Ceronimo Pazarlama A.Ş. bünyesinde Bolu'da elektronik atıklardan cep telefonu ekran üretimi yaparak ülke ekonomisine katkı sağlamış ve büyümeye devam etmiştir.
Ceronimo Holding 2018 'de temelleri atılan “ ceronimo pazaryeri” sisteminin adını almıştır. Projelerinin temelini oluşturan vizyon, insanlığın yararına olan işler üretmek ve bu işlerin ticaretini ahlaki kurallara sadık kalarak insanlığa pazarlamaktır.
Ceronimo Holding vizyonuna bağlı kalarak, Ceronimo Pazaryeri sistemini; mevcut pazaryeri platformlarındaki çarpıklıklara ve haksızlıklara karşı olarak çözümler üreterek kurmuş, hizmet kalitesinden sadece iş ortaklarını sorumlu tutmamış, satıcıların karlarına ciro üzerinden ortak olmayı asla hedeflememiştir. Bunlar gibi birçok artı özelliğiyle, son tüketicinin daha uygun fiyatlarla, doğru ürünlere, doğru yöntemlerle ulaşması hedeflenmiştir.
Ceronimo Holding, Fixist.net üzerinden satışı gerçekleştirilen cep telefonu ekranlarını, hurda atıklardan geri kazanım yoluyla elde ettiği yarı mamüller aracılığı ile üretir. Böylelikle dünyanın daha yaşanılabilir olması adına küçük de olsa bir katkı sağlamakta, Hong Kong ve Viyana ofisleriyle bu katkıyı daha da büyütmekte kararlıdır.
Ceronimo Holding, Salarut Zeytinyağı markası ile insanlığa; kalite standartlara uygun, lezzetli ve sağlıklı zeytinyağı ürünlerini sunmaktadır.
Ceronimo Holding, Tepee Lojistik sistemi ile kargo sistemlerinde yeni bir kültürün başlatıcısı olmayı hedeflemektedir. Tepee Teslimat Noktaları sayesinde tüketicilerin; kargolarını diledikleri zaman diliminde, dilediği teslimat noktasından, herhangi bir ödeme işlemi yapmaksızın teslim alabileceği sistemle birlikte, kargo teslimlerindeki belirsizliğin ortadan kalkması hedeflenmiştir.

Ceronimo Holding tüm hizmetlerinde insanlık değerlerini önemsemekte, temas ettiği ve takdirini kazandığı insanların sayısal çokluğunu, başarısının yansıması olarak görmektedir.  

Markalarımız

Herbiri bizim için bir değer, insanlık için de öyle olsun istiyoruz.

Geleceğe İz Bırakanlardan Ol

Bolu Teknoloji Geliştirme Bölgesinde büyümeye devam ediyoruz ve ekibimiz her geçen gün genişliyor. Biz inanıyoruz ki, başarı gerçekten bir ekip işidir. Tüm donanımınızla ekibimize katılmanız, her alanda ahlaki ve insani değerlere önem veren anlayışımızla büyüme ve gelişmemize katkı sunacaktır.

Genel Başvuru

Ceronimo Holding ve alt şirketlerimizdeki pozisyonlara genel başvuru için CV'inizi bırakın. 

Türkiye, Almanya, HongKong ve Bulgaristan İçin

cv bırak

Ceronimo
Pazaryeri

Ceronimo.com pazaryeri için açık olan mağaza destek, içerik uzmanı, görsel tasarım uzmanı pozisyonları için başvur.

Şimdilik Sadece Türkiye İçin

başvuru yap

Tepee Lojistik

Tepee Lojistik için yönetici ve teslimat noktası destek birimimizde açık pozisyonlar için başvuru yap.

Şimdilik Sadece Türkiye İçin

başvuru yap

Tepee Teslimat Noktası ol

Tepee Lojistik teslimat noktası olmak için başvuru yap.

Şimdilik Sadece Türkiye İçin

TTN Ol

Mağaza Aç

Ürünlerine komisyon ödemeden satış yapmak istiyorsan Ceronimo.com Pazaryerinde mağaza açmak için ön başvuru yap

ön başvuru yap
Ceronimo Pazaryeri

Ceronimo.com pazaryeri ile sattığı ürüne komisyon ödemeyen satıcılar ile aradığı ürünü daha ucuza satın alabilen alıcıları buluşturuyoruz.

Zİyaret Et
Fixist Ekran Üretim Tesisi

Fixist atölyelerimizde geri kazanım yöntemiyle üretilen cep telefonu ekranlarını çeşitli kanallarla alıcılar ile buluşturuyoruz.

ülke seç -
 zİyaret et
Tepee Lojistik Teslimat Noktası

Tepee Lojistik, ceronimo.com tüketicileri için hazırlanmış ve müşterilerin konforu için hizmet veren kargo teslimat sistemidir.

zİyaret et
Salarut Zeytinyağları

İnsanlığı sağlıklı ürünler ile buluşturmaya devam edeceğiz. Gıda sektöründeki ilk girişimimiz Salarut Zeytinyağı markasıdır.

zİyaret et
Rad Yazılım Mutfağı

Rad Teknoloji A.Ş. öncelikli olarak Ceronimo Holding ve iştiraklerine hizmet veren yazılım mutfağımızdır. İnsanlığa faydalı her proje için bütçe sorgulamayan hazır bir ekibiz. 

zİyaret et

Projelerİmİz

Dokunduklarımız

İletişim
Thank you! Your message has been sent.
Unable to send your message. Please fix errors then try again.
Santral

+90 850 303 55 23

adres

Bolu Teknoloji Geliştirme Bölgesi No. 39 - 40 - 41 - 42 Bolu, Türkiye

web sayfalarımız

Ceronimo.com.tr - Ceronimo.com - Fixist.net - RadTeknoloji.com - Tepee.com.tr - Salarut.com